boer teknoloji

boer teknoloji Güvenlik Savunma Sanayi Elektronik Sistemleri A.Ş. 2012 yılında daha güçlü, daha profesyonel ve tecrübeli yeni bir yapılanmaya giderek dünya standartlarında;

  • projelendirme, 

  • ürün,

  • servis ve hizmet, 

  • taahhüt, 

  • sistem entegratörü haline gelmiştir.

Bununla birlikte boer teknoloji kurucu ve yönetim kadrosu kendi bir çok alanda başarılara imza atmış, 20 ile 30 yıl arasında değişen uluslararası iş deneyimlerine sahip profesyonel ve tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.

boer teknoloji; güvenlik, savunma sanayi, elektronik ve bilgi teknolojileri alanlarında uluslararası ve ulusal piyasada başarısı kanıtlanmış dünya çapındaki iş ortaklarıyla, kendi kadrosunun bilgi ve deneyimlerini en ileri teknolojili projeler etrafında birleştirerek, kurumsal ve kamu alanındaki müşterilerinin ihtiyaçlarına katma değeri yüksek, entegre çözümler sunmaktadır.

boer teknoloji; taahhüt ve bir sistem entegratörü firma olma fonksiyonu ile müşterilerinin yüksek teknolojiye sahip çözümler içeren ihtiyaçları için, kendi ekibi ile geliştirdiği ileri teknolojik çözümleri müşterilerine sunmaktadır.

Bu bağlamda boer teknoloji teknoloji 2020 yılına kadar Türkiye, Orta Asya Türk Cumhuriyetleri, Orta Doğu, Afrika ve Avrupa müşterilerine sunduğu, yapmakta olduğu taahhüt ve sistem entegrasyonu çözümleri ile kendini kanıtlamış, innovasyon odaklı araştırma geliştirme proje firması konumunu ileri teknoloji üreticisi ve yüklenicisi olma noktasına taşımayı hedeflemiştir.

Saygılarımızla

boer teknoloji

Print Friendly, PDF & Email