Acil Durum Erken Uyarı Sistemleri

 

boer teknoloji kamu güvenliği sistemlerinde uzmanlaşmış mühendislik ekibi ile Acil Durum Erken Uyarı Sistemleri kuruyor.
Deprem, su baskını, yangın gibi doğal afetlerde ve radyasyon tehlikesi, hava saldırısı gibi olağanüstü acil durumlarda bütün sivil halk boer teknoloji nin kamuya açık yerlerde ve  ülke geneline kurduğu Acil Durum Erken Uyarı Sistemleri ile uyarılıyor ve  ilgili kamu birimleri , sivil savunma ve sağlık ekipleri, acil durumlar için oluşturulmuş özel haberleşme altyapısı sayesinde en uygun yerlere yönlendiriliyor.
 
boer teknoloji bu alanda dünyanın 1 numarası olan Cooper Safety Europe ile işbirği yaparak Cooper Mass Notification Systems çözümlerini kamunun hizmetine sunuyor.
 
Fire Systems Yangın algılama sistemleri, yangın anında oluşabilecek can ve mal kaybını azaltmak konusunda kritik bir rol oynamaktadır. Uluslararası standartlara uygun kurulum ve bakım yaptığımız, yangın sistemlerimiz  ve ses alarm sistemlerimiz  ile birlikte, tüm yangın türleri için güvenilir erken teşhis sunuyoruz.
Geniş bir yelpazeden oluşan konvansiyonel ve analog adreslenebilir yangın sistemlerimiz, artık sahip olduğu kablosuz algılama yeteneğiyle, kurulum sırasındaki karmaşayı azaltmakla beraber gelecekteki ihtiyaçlardan kaynaklanacak yapılandırma değişkliklerine daha fazla esneklik sağlamaktadır.
Emergency Lighting Acil aydınlatmanın amacı,normal aydınlatma gücü kesildiğinde bina içindeki insanların güvenli bir şekilde tahliyesi için aydınlatmayı otomatik olarak, derhal ve yeterli süre kadar sağlamaktır. Acil aydınlatmada, acil aydınlatma armatürleri için güç, kendi içlerindeki batarya sistemi ile yada merkezi batarya sistemi ile sağlanır.Cooper Güvenlik, eşsiz bilgi havuzu ve uzmanlığı ile dünya çapında tartışmasız lider olduğu, acil durum armatürleri, merkezi batarya sistemleri, adreslenebilir-otomatik test ve görüntüleme sistemleri ile şunları sağlar :

  • Yenilikçi teknolojileri sayesinde düşük güç tüketimi ve çevresel etkiler,
  • Tüm önemli güvenlik aydınlatma standartlarına uygunluk,
  • Bakım maliyetleri ile birlikte karbon etkilerini azaltır
Hazardous Area Communications Büyük bir inşaat projesi üzerinde çalışırken , sistem tanımı , tasarım ve kurulum süreçlerinde, denenmiş ve test edilmiş sistemlerinin olması  yanı sıra size tam bir hizmet ve destek paketi ile  destek olacak bir ortağa ihtiyacınız vardır.Cooper  Riskli-Saha Haberleşme ürünü,  patlayabilir ortamlar ,zorlu endüstriyel şartlar  ve denizcilik işletmeleri içindeki  iletişim ve gözetim sistemleri için tasarlanmıştır.Tesis ekipmanlarınızdan maksimum yararlanma imkanı sunmaktadır.En yüksek güvenlik standartlarını sağlamak için  ürünlerimiz , UL , IECEx , ATEX ve Gost R gibi en katı uluslararası standartların sertifikasına sahiptir. Ayrıca, sadece biz dünyada  tek olan, 7 Tip Onaylı Yetki  tarafından sertifikalı sistemi sunabiliriz.Cooper  Riskli-Saha Haberleşme olarak, bütün çabamız  güvendiğiniz markaları  ve ihtiyacınız olan çözümleri siz  müşterilerimize sunmaktır.
Installation Materials Uygun kablo sonlandırma ve irtibatlandırma, güvenli ve doğru elektrik tesisatı için hayati önem taşımaktadır. Petrol, gaz , petrokimya ,madencilik, sanayi ve yerleşim bölgeleri gibi hayati  önem taşıyan yerler için , tesisat malzemeleri,kablo rakorları ve aksesuarları,bağlantı kutuları üretmekteyiz.
Life Safety Notification Acil bir durumda, yangın alarm cihazları ve sesli tahliye sistemleri, bina veya etkilenen bölgelerden  insanların güvenli ve düzenli tahliyesini sağlar. En son endüstri kodları ve standartlarına uygun  Cooper Güvenlik can güvenliği cihazları, ticari , devlet , askeri, sanayi ve eğitim sektörlerindeki yangın uyarıları , sesli tahliye ve anons yayın gereksinimlerine çözüm sunar.
Mains Lighting Aydınlatma, çalışma ortamının ayrılmaz bir parçasıdır . Ancak  gerçek anlamda aydınlatma, sadece çalışma bölgelerini ışıklandırmaktan  çok daha fazladır. Aydınlatmanın,  etkin ve verimli çalışmamızı sağlayan ruh halimiz ve yeteneğimize  doğrudan etkisi olan çevre üzerinde önemli bir etkisi vardır. Aydınlatma  modern binaların tasarımında çok önemli bir husustur.
Tüm ilgili Avrupa ve uluslararası standartlara uygun , şebeke aydınlatma çözümlerimiz şunlardır:
• Gömme floresan
• Yüzey floresan
• Dekoratif duvar ve tavan
• Sarkıtma ve spot ışıkları
• Ekran
• Endüstriyel ve tehlikeli
• Dış
• Aydınlatma kontrolörleri
Mass Notification Systems Kitle Uyarı Sistemleri ( Mass Notification Systems ) acil bir durumda, en kritik varlığınız  insanları, korumak, uyarmak  ve bilgilendirmek için tasarlanmıştır . Cooper  MNS çözümleri, zamanında ve olaya özgü ses ve görsel mesaj yoluyla, bir bina , site veya coğrafi bölgedeki insanlara gerçek zamanlı bilgi sağlar. Bu güvenilir ve etkili MNS çözümleri, tek bir web sayfasından , sesli sirenler , iç ve dış mekan hoparlörleri, dijital göstergeli tabela ,kısa mesaj , sesli arama, masaüstü uyarıları ve e-posta bildirimleri dahil olmak üzere, sınırsız iletişim cihazlarına potansiyel hayat kurtarıcı talimatların gönderilmesine izin verir. Cooper , dünyanın her yerinde, 500’den fazla MNS  projesinde,  acil durum  yöneticileri ve güvenlik uzmanlarına yardımcı oluyor.
Çözümlerimiz şunlardır:
• Bina-içi MNS Çözümler
• Açık hava  Geniş Alan MNS
• Dağıtılmış Alıcılı MNS ( Sesli Aramalar , SMS / metin ve e-posta mesajları , çağrı cihazları ve masaüstü bildirimleri)
Security Systems Güvenlik sistemleri insanı ve malları korumak için kullanılır .Ortamları izleyerek ve davetsiz misafirlere ve diğer çevresel olaylara bir programlanmış ve kontrollü yanıt üreterek ,uygun ve zamanında önlemler alınabilmesini sağlarlar. Cooper , kablolu yada  kablosuz güvenlik kontrol sistemleri için gerekli aksesuarları ile birlikte  tuş takımı , dedektörler ve alarm iletişimcileri geliştirmektedir. Küçük konut uygulamalarından , çok büyük  ticari veya endüstriyel tesislere kadar değişik çaplardaki uygulamaları kapsayan ,SCANTRONIC ve MENVIER ürünlerimiz , kapsamlı ve güvenilir bir güvenlik için akıllı saldırı tespiti sağlar.
cooper 1cooper 2cooper 3cooper 4
Print Friendly, PDF & Email