Endüstriyel Güvenlik Sistemlerisanayi

boer teknoloji güvenlik sektörünün her alanında sahip olduğu uzmanlığı ve deneyimi ile ihtiyaçlarınızla uyumlu ve yüksek teknolojiye sahip tümleşik güvenlik çözümleri sunuyor.

boer teknoloji dünyanın en büyük güvenlik sistemleri üreticilerinden birisi olan Cooper Safety ile çözüm ortağıdır.

Bu nedenle boer teknoloji müşterilerinin personel, mal ve tesis güvenliği ihtiyaçlarınızı çok iyi analiz eder ve her  zaman en etkili çözümü üretir.

Bütün çözümlerimiz “tasarım sırasında  entegrasyon” yaklaşımı ile geliştirilmiştir. Tasarım srasında entegrasyon kavramı ile ürünlerimizin  sonradan düşünülmüş bir şekilde sadece birbirlerine basit bir ibiçimde bağlanmadıklarını kastediyoruz.

boer teknoloji,  çözüm ve sistem  geliştirme aşamasının en başındın itibaren müşterilerinin ihtiyaçlarını dikkatlice dinler, dünya standartlarındaki  Cooper Safety ürünlerinin ve yönetim sistemlerinin  birlikte sorunsuz  biçimde çalıştığı entegre bir  güvenlik çözümü oluşturur.

Terör, hırsızlık, gasp, ekonomik dengesizlikler, dikkatsizlik, kontrolsüzlük, beklenmeyen olaylar, görülmeyen durumlar nedeniyle güvenlik günümüz modern insanlarının en temel ihtiyaçlarından biri olmuştur.

Çok geç olmadan riskleri görerek baştan önlem almak en iyisidir çünkü zarar veren olaylar sonucunda meydana gelebilecek kayıplar güvenlik sistemi kurulum bedelinden çok daha ağır olacaktır.Güvenlik sistemlerinde amaç; insana, sahip olduklarına ve çevresine dışarıdan gelebilecek ve zarar verebilecek olayların kontrol altına alınması ve tehlikeye dönüşmeden önlenmesidir.Güvenlik sistemlerinde amaç; riski sıfırlamak değil, caydırma, bilgilendirme, yetkilileri yönlendirme ile riski kabul edilebilir seviyeye indirgemektir.

Güvenlik panelleri; gelişen teknoloji ile yalnızca hırsıza karşı önlem alan sistemler olmaktan çıkıp yangın, gaz kaçağı, su baskını gibi insan güvenliğini tehdit eden diğer unsurları da kontrol eder hale gelmiştir.

 boer teknoloji büyük işyerleri, fabrikalar, iş merkezleri, konut kompleksleri için özel konum ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak her proje için ayrı tasarladığı  alarm ve çevre güvenlik sistemleri ile en hassas ve en güvenli çözümleri müşterilerine sunuyor.

boer teknoloji nin kurduğu güvenlik sistemleri beş duyunun yeterli olmadığı yerlerde  yüksek duyarlıklı hassas algılayıcılar sayesinde   tehlikeyi anında seziyor ve kontrol odasına bildiriyor. Çalışma saatleri ve çalışma saati dışındaki saatler için kolayca programlanabilen dedektörler, tesisinizde 24 saat boyunca güvenliği sağlıyor.

Üst seviyede koruma ve tesis güvenliği önlemleri gerektiren petrol ve doğalgaz üretimi yapılan tesisler ile enerji dağıtım terminalleri, kimyasal madde üretimi yapan büyük endüstriyel işletmeler  boer teknoloji nin endüstriyel tesis güvenliği için geliştirdiği özel çözümler ile tesis güvenliği çıtasını çok daha yükseklere taşıyor.

boer teknoloji endistriyel tesis güvenliği çözümlerini endüstriyel tesis güvenliği konusunda dünyanın en büyük firmalarından Cooper Safety Europe ile işbirliği yaparak oluşturuyor.

Hazardous Area Communicationsboer teknoloji tehlikeli madde içeren endüstriyel bölgeler için Cooper Safety işbiriği ile özel olarak geliştirilmiş Tehlikeli Bölge Haberleşme Sistemleri kuruyor ve    endüstriyel tesislerdeki can ve mal güvenliğini en üst düzeye çıkarıyor.

 

Print Friendly, PDF & Email