Kamu ve Askeri Telsiz Haberleşme Sistemleri

Günümüzde terör, kriz ve afet durumlarında özellikle kamu kurumları arasındaki haberleşmenin kesintisiz devamının sağlanması büyük önem arz etmektedir.

Bu sebeple, teknolojiden azami derecede yararlanarak  hızlı, güvenilir, esnek, mobil ve ekonomik bir telsiz haberleşme sistemi oluşturmak, bilgiye süratli ve zamanında ulaşılmasını sağlamak ihtiyacı duyulmaktadır.

boer teknoloji , bu kapsamda uluslararası askeri standartlar ile uyumlu telsiz sistemleri ve çağrı merkezi, araç takip, mesajlaşma, sorgulama gibi yazılım uygulamaları ile desteklenen komple sistem çözümleri sunmaktadır.

Bu kapsamda boer teknoloji ,  ihtiyaçlar ölçeğinde kablosuz olarak ses, veri ve görüntü iletişimini sağlayan IP tabanlı haberleşme alt yapısının kurulumlarını gerçekleştirmektedir.

boer teknoloji nin sunduğu kamu güvenliği ve acil yardım haberleşme sistem çözümleri, normal, kriz veya afet durumlarında, farklı kullanıcı gruplarının sayısal telsiz haberleşme ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirilmiştir.

boer teknoloji mühendislik ve proje grubu içerisindeki uzman mühendisler sivil kamu ve askeri kurumlar için en doğru,en ileri teknolojiye sahip haberleşme sistem çözümlerini oluşturmaktsa   ve bu sistemlerin entegrasyonu gerçekleştirmektedir.

boer teknoloji tarafından sunulan telsiz haberleşme sistemleri  kamu güvenliği ve acil yardım kurumlarındaki farklı telsiz kullanıcılarının ihtiyaç duydukları haberleşme trafiğini karşılayacak, , afet durumlarında en az kayıpla çalışmalarını sürdürmelerini ve güvenli haberleşme ihtiyaçlarını karşılayacak niteliktedir.

boer teknoloji  profesyonel telsiz haberleşmesi alanında , kamu güvenlği ve acil durum haberleşme sistemlerinin yanısıra  askeri kurum ve kuruluşlara stratejik, operasyonel ve taktik seviyelerde kullanılmak üzere haberleşme sistemleri ve haberleşme cihazlarına yönelik, proje yönetimi ve sistem danışmanlığı hizmetleri vermektedir.

 

Print Friendly, PDF & Email