Proje Danışmanlığı

boer teknoloji sadece ürün üretip satmak için değil, müşteri ihtiyaç ve taleplerini doğru analiz edip en uygun ve gelişmiş teknolojileri kullanarak sistem entegrasyonu mantığı ile müşterilerine en doğru projeyi sunmak için mühendislik ve proje tasarım ekibi ile var olmayı hedeflemiştir.

pd

Proje geliştirmek bir çok değişkeni olan ve bu alanda tecrübe gerektiren bir iştir.

Doğru bir tavsiye ile bazen aylarınızı boşa harcamadan yönünüzü değiştirebilirsiniz.

Projelerinizde size danışmanlık yapacak ve tavsiyelerde bulunacak ekibimiz o tavsiyeyi alamadığı için sizin harcayacağınız bu  süreyi zaten harcayarak öğrenmiştir  ve artık sizin de aynı hataları yapmanızı ve zaman kaybetmenizi istemez.

Projenizin her aşamasında size yön verecek proje danışmanı ekibimizle siz sadece yapacağınız işin özüne odaklanabilirsiniz.

Bu anlayıştan yola çıkan  boer teknoloji, “önce müşteri” yaklaşımıyla hareket eder.

Öncelikle müşteri ihtiyaçları, konusunda uzman ve deneyimli boer teknoloji mühendisleri tarafından müşterinin talepleri göz önüne alınarak tek tek belirlenir.

Belirlenen ihtiyaçlar ciddi bir analiz ve mühendislik tasarım çalışmasıyla en optimal çözümü oluşturan projeye dönüştürülür.

boer teknoloji projenin ilk hazırlık aşamasından  saha uyguama aşamasına kadar bütün proje süreçlerini müşterisi adına titizlikle yönetir.

Projenin her aşamasında müşterisini düzenli ve detaylı raporlamalar ile bilgilendirir.

Print Friendly, PDF & Email