Proje Uygulama ve Saha Desteği

boer1boer teknoloji proje ve mühendislik ekibi tarafından sistem tasarımı yaklaşımıyla tasarlanan projelerin, boer teknoloji saha proje uygulama ekibi tarafından büyük bir titizlikle sahada kurulumu, uygulaması ve mühendislik desteği sağlanır.

boer teknoloji projenin her aşamasında dünyada geçerli olan modern proje yönetim metodlarını büyük bir titizlikle uygular.

Proje yönetimi, belirli bir projenin  hedef ve amaçlarına ulaşıp bitirilmesi için kaynakların planlanması, organize edilmesi, tedarik edilmesi ve yönetilmesi disiplinidir.

Projeler belirli özgün hedef ve amaçlara ulaşmak amaçlı uygulanır,genellikle de faydalı bir değişim getirmek ya da değer katmak için.

Projelerin esneklik payı ile birlikte belirli başlangıç ve bitiş tarihi vardır. Projelerin geçici olması; onları kalıcı, sürekli tekrarlanan, üretim ve servis amaçlı her zamanki işletme operasyonlarından farklı yapar. Pratikte, bu iki tür sistemin yönetimi oldukça farklıdır ve farklı teknik beceriler gerektirmektedir.

Proje yönetiminde gösterilen temel çaba, proje hedef ve amaçlarına ulaşmaya çalışırken önceden belirlenmiş proje kısıtlarının  da dışına çıkmamaktadır. Tipik proje kısıtları kapsam, zaman ve bütçedir.ekip5

boer teknoloji, proje kısıtlarını dikkate alarak müşterileri adına projenin saha uygulamasını titizlikle planlar, uygulamayı gerçekleştirir  ve projeyi bitirir.

Proje tamamlandıktan sonra müşterisinin ihtiyaç duyacağı saha desteği için boer teknoloji, uzman danışman, mühendis ve teknik kadrosu ile daima müşterisinin yanıbaşındadır.

Global teknoloji ortakları ile yaptığı iş birliği sayesinde boer teknoloji, müşterilerine  profosyonel eğitimciler tarafından sürekli olarak gerekli teknik bilgi ve eğitim desteği verir.

Print Friendly, PDF & Email