Video Yönetim Sistemleri

IP tabanlı bir video güvenlik sisteminin başarısı kullanılan video yönetim yazılımının başarısı ile eşdeğerlidir.

Entegre erişim kontrol sistemi, çok katmanlı harita, 64 bit mimari ile, sınırsız sayıda kamera desteği olan tamamı ile açık bir platformdur.

Yüzlerce kamera ve modelini desteklemesinin yanı sıra sunucu platformu olarak INTEL ve AMD tabanlı tüm sistemlerde çalışabilir.

Gelişmiş apileri üzerine onlarca ilave ürün geliştirilmiştir.

Video analizden yüz tanımaya, erişim kontrolünden  özel güvenlik ihtiyaçlarına kadar olan yazılımlar yönetim yazılımı programımızla uyumlu çalışır.

Yönetim yazılımımız aşağıdaki özellikler ile rakiplerimizden ayrılmaktadır;

 1. Tamamiyle açık platform marka ve modele bağlı değildir,
 2. Bütün sunucu sistemlerinde çalışabilir,
 3. Microsoft ad ile tam uyumludur,
 4. Fail-over ve redundant yapılarını destekler,
 5. Sanallaştırma desteği vardır,
 6. Dağınık mimariyi destekler,
 7. Gelişmiş kullanıcı ve uç cihaz yönetimi vardır,
 8. Senkron playback, nesle izleme ve hareket algılama vardır ,
 9. Gelişmiş aplication programming interface vardır,
 10. Kayıt sunucusu sayısında sınır yoktur,
 11. Federetif yapıları destekler,
 12. Web ve mobil erişimi vardır,
 13. Offline ve yedek kayıt sunucularını destekler,
 14. Kamera üstü kaydı destekler.

boer teknoloji, konusunda dünya lideri olan Kanada merkezli Genetec  firması ile partner ve sistem entegratörü olarak işbirliği yapmaktadır.

Genetec, Omnicast Video Yönetim Yazılımı 1 milyonu aşkın kamerayı tek sistem çatısı altında yönetebilme yeteneği ile dünya çapında başarılı bir yönetim yazılımı olduğunu kanıtlamıştır. Bugün Fransa’nın başkenti Paris şehrinin video güvenlik sisteminin yönetiminde başarı ile kullanılan bir sistem olduğu test edilmiştir. Buna ilave olarak dünya çapında 1500 lokasyondan fazla yerde kullanılarak Omnicast kendisini başarı ile ispat etmiştir.

video yönetimGenetec Omnicast video yönetim  yazılımı Dünyanın önde gelen ileri teknoloji video analiz yazılımları ile de tam olarak entegre bir şekilde çalışmaktadır. Bu entegrasyon sayesinde bir video güvenlik yazılımından beklenenden çok daha fazlasını en üst seviyedeki müşterilerine sunmaktadır.

Video analiz yazılımı  entegrasyonu ile canlı ve arşiv video görüntüleri üzerinden detaylı olarak analiz yapmak ve çok daha etkin bir video güvenlik sistemi oluşturmak mümkündür.

Genetec Omnicast Video yönetim yazılımı;  Genetec Security Center  çatısı altında, Genetec IP Plaka okuma  yazılımı AutoVU  ve IP erişim  kontrol  yazılımı Synergis ile dünyanın en çok tercih edilen güvenilk yönetim yazılımı platformudur.

Ürünlerimiz sayfasında Genetec ürünlerimizin detaylı bilgileri siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Print Friendly, PDF & Email